KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114212
nr 1411 4212
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt. Olja på duk, 74x58cm, yttermått inklusive ram: 84x69cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:18:25
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr